23 maja, 2023

TheKitchenTable

Wiadomości dla Ciebie

Przedstawiamy duże samochody dostawcze do przewozu europalet oraz zwycięzców kategorii małych i średnich samochodów.

5 min read
przedstawiamy-duże-samochody-dostawcze-do-przewozu-europalet-oraz-zwycięzców-kategorii-małych-i-średnich-samochodów

W przeciwieństwie do kategorii małych i średnich samochodów dostawczych, są 2 wyraźni zwycięzcy pod względem możliwości przewożenia europalet – VW Crafter i Mercedes-Benz Sprinter, które mogą pomieścić 6 europalet z tyłu przy porównywalnej ładowności nieco ponad 1000 kg. Wystarczy jednak spojrzeć na ładowność Fiata Ducato wynoszącą ponad 1400 kg – zdecydowanie zasługuje na specjalną wzmiankę, ponieważ ma tak niesamowicie wytrzymałą platformę, która może przenosić tak duży ciężar!

Kategoria dużych samochodów dostawczych – pod względem sprzedaży – wydaje się być walką o czołowe miejsce między Mercedes-Benz Sprinter i Fordem Transitem, ale ten ostatni nie znajduje się w tej pierwszej trójce pod względem możliwości przewożenia europalet. Nie zapominajmy o Iveco – bo części Iveco cieszą się świetną popularnością, ale ten temat zostawimy na inny artykuł.

Pojemność europalety to kluczowa statystyka dla nowoczesnego samochodu dostawczego. Paleta euro to standardowy sposób przewozu towarów i materiałów na całym kontynencie, dlatego warto wiedzieć, które samochody dostawcze mogą przewozić najwięcej. Ładowność samochodu dostawczego jest „pierwszą rzeczą do rozważenia” niż liczba europalet, które można zmieścić w luku załadunkowym.

Na koniec cofamy się do naszej niezwykłej rady – wybierz swój samochód w oparciu o to, czego potrzebujesz. Jeśli stale przewozisz europalety załadowane materiałami, wybierz samochód dostawczy, w którym możesz je zmieścić. To takie proste. Prawda?

Redakcja Portalu informuje, że nie odpowiada za treści zamieszczone w prezentowanych artykułach oraz komentarzach nadsyłanych przez czytelników. Jednocześnie zależy nam na publikowaniu merytorycznych informacji dlatego jeżeli zauważyłeś treści niezgodne z prawdą lub łamiące polskie prawo prosimy o kontakt. Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.