23 maja, 2023

TheKitchenTable

Wiadomości dla Ciebie

Najlepsze laptopy do gier: dowiedz się, czego szukać i które modele są najwyżej oceniane

6 min read
najlepsze-laptopy-do-gier

Rynek laptopów do gier przeżywa trzęsienie ziemi. Dzięki niemal równoczesnym premierom mobilnych procesorów AMD Ryzen 4000 i Intel Comet Lake-H, po raz pierwszy toczymy prawdziwą walkę, koncentrując się na częstotliwościach procesora Ryzen 4000 i Comet Lake-H. Musimy przyznać, że Ryzen 4000 wypada bardzo dobrze. W międzyczasie Nvidia zaprezentowała nową generację mobilnych technologii graficznych.

Dzięki znacznym postępom w procesorach laptopów i technologiach graficznych możesz teraz uzyskać doskonałą wydajność w grach w rozmiarach od smukłych po ogromne, a ceny od budżetowych po niebotyczne. Dlatego jeśli masz już dobrego i wydajnego laptopa – przypominamy, że w razie jakiegokolwiek uszkodzenia, zawsze można oddać stary sprzęt na skup, jeśli masz MacBooka – skup Apple. Dostaniesz szybką gotówkę do ręki i możesz odkładać na najnowszego laptopa z najlepszymi podzespołami.

W następnym artykule podamy nazwy najlepszych obecnie dostępnych laptopów do gier i podkreślimy, na co zwrócić uwagę przy zakupie laptopa do gier.

Najnowsze wiadomości i recenzje laptopów napływają z każdych stron z powodu nowych procesorów mobilnych AMD i Intel, które wkrótce pojawią się na rynku.

Przyjrzymy się bliżej technologii Dynamic Boost firmy Nvidia, która ma na celu wykorzystanie „niewykorzystanej” pojemności cieplnej laptopa. Ale czy jest to tylko po to, aby nadążyć za podobnymi ofertami Intela i AMD?

Jeśli żyłeś w latach 90-tych, być może pamiętasz markę Gateway PC, która przeżywała ciężkie czasy. Obecnie należący do firmy Acer, Gateway powrócił jako produkt w Amerykańskim Walmartcie i przeżywa jeden z jego debiutów, poetycko nazwanego GWTN156-3BK.

Redakcja Portalu informuje, że nie odpowiada za treści zamieszczone w prezentowanych artykułach oraz komentarzach nadsyłanych przez czytelników. Jednocześnie zależy nam na publikowaniu merytorycznych informacji dlatego jeżeli zauważyłeś treści niezgodne z prawdą lub łamiące polskie prawo prosimy o kontakt. Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.