23 maja, 2023

TheKitchenTable

Wiadomości dla Ciebie

Dlaczego warto zamienić stary samochód dostawczy na nowszy model?

6 min read
dlaczego-warto-zamienić-stary-saamochód-dostawczy-na-nowszy-model

Nowy samochód dostawczy to brak obaw o problemy, które mogą pojawić się po drodze. Dzieje się tak dlatego, że nowe samochody dostawcze mają pełną gwarancję producenta przez pierwsze 3 lata ich życia… to przeciętny okres leasingu! Po prostu dodaj pakiet serwisowy do swoich miesięcznych płatności i nie będziesz musiał się o nic martwić, ponieważ wszelkie problemy, które mogą się pojawić – zostaną pokryte pakietem. Pakiet obejmuje wszystkie rutynowe usługi, naprawy mechaniczne, wymianę opon, przegląd techniczny w razie potrzeby, naprawa pomp wtryskowych, a także wymianę hamulców i żarówek, które będą poddane zużyciu.

Stare samochody dostawcze często wymagają naprawy – będzie to kosztowne dla Ciebie i Twojej firmy. Utrata zaledwie pół dnia pracy, gdy furgonetka jest przygotowana do naprawy, może mieć wpływ nie tylko na tę aktualną pracę, ale także na tą, która po niej następuje – potencjalnie szkodząc firmie. Krótko mówiąc: zapewnienie, że prowadzisz niezawodny pojazd, jest kluczem do uniknięcia wszelkich przestojów w Twojej firmie.

Nie da się zaprzeczyć, że jazda nowym samochodem ma ogromne znaczenie dla Twoich klientów. Jeśli naprawdę zależy Ci na efekcie WOW – wiesz co robić. Stan Twojego samochodu dostawczego naprawdę może mieć wpływ na co sądzą o Tobie klienci. Nowy, lśniący samochód jest kluczem do wywarcia dużego wrażenia na klientach. Wpłynie to na ilość otrzymywanej pracy, kwotę, jaką możesz pobierać, a co najważniejsze – na reputację Twojej firmy.

Po co kupować używane, skoro możesz mieć zupełnie nowe?

Redakcja Portalu informuje, że nie odpowiada za treści zamieszczone w prezentowanych artykułach oraz komentarzach nadsyłanych przez czytelników. Jednocześnie zależy nam na publikowaniu merytorycznych informacji dlatego jeżeli zauważyłeś treści niezgodne z prawdą lub łamiące polskie prawo prosimy o kontakt. Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.