29 maja, 2023

TheKitchenTable

Wiadomości dla Ciebie

Czym się zająć podczas stania na uboczu drogi w trakcie korków?

6 min read
czym-się-zająć-podczas-stania-na-uboczu-drogi-w-trakcie-korków

Czy ci się to podoba, czy nie, przydarzyło ci się to i najprawdopodobniej powtarza się często. Może to być spowodowane budową, pogodą, kolizją lub po prostu ogólnym ruchem w mieście, ale jedno jest pewne – może być dość nudne.

Każda z niżej wymienionych rzeczy dotyczy sytuacji, gdy jesteś pasażerem lub jeśli stoisz na uboczu drogi, z dala od innych samochodów / ruchu – ostatnia rzecz, jakiej chcemy to rozkojarzony kierowca na ulicy.

Oto przydatna lista rzeczy do zrobienia, na zabicie czasu:

  • Posłuchaj podcastu – niezależnie od tego, czy słuchasz muzyki, czy już odtwarzasz podcast, spróbuj rozpocząć nową serię. Kto wie, może natkniesz się na kogoś, kogo absolutnie pokochasz. Tak czy inaczej, na pewno minie trochę czasu.
  • Posprzątaj cały obszar wokół siedzenia – prawdopodobnie istnieje duża szansa na to, że ​​są jakieś śmieci lub jedzenie, które musisz zgarnąć i wrzucić. Prawdziwy sekret polega na tym, aby pamiętać, żeby wyrzucić ten worek i nie pozwolić mu stać się kolejnym śmieciem.
  • Wykonaj kilka ćwiczeń – najprawdopodobniej nie masz pod ręką hantli , ale to nie znaczy, że nie możesz wykonywać niektórych ćwiczeń. Napinaj mięśnie brzucha, rozciągaj nadgarstki lub zataczaj kręgi ramionami. Trochę się rozluźnisz.
  •  Pograj w gry typu prawda czy wyzwanie – jeśli masz w samochodzie towarzystwo, pograj z nimi w gry, do których nie potrzeba nawet planszy czy komputera.

Jeśli faktycznie stoisz na uboczu drogi i nie zagrażasz sobie, ani innym kierowcom – śmiało, sprawdź ten sklep BHP, który miałeś przejrzeć już pare dni temu, albo przeglądaj facebooka jeśli tego właśnie chcesz, ale pamiętaj – bezpieczeństwo najważniejsze. Mamy tylko nadzieję, że się nie zanudzisz!

Redakcja Portalu informuje, że nie odpowiada za treści zamieszczone w prezentowanych artykułach oraz komentarzach nadsyłanych przez czytelników. Jednocześnie zależy nam na publikowaniu merytorycznych informacji dlatego jeżeli zauważyłeś treści niezgodne z prawdą lub łamiące polskie prawo prosimy o kontakt. Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.